naujienos produkcija technologija žygių aprašymai straipsniai

Technologija"Drakar" pripučiami turistiniai laivai gaminami iš šiuolaikinių polimerinių medžiagų pagal dvisluoksnę technologiją. Formą ir atsparumą suteikiančio apvalkalo apatinė dalis daroma iš Izraelio gamybos policlorvinilu (PVC) dengto poliesterio (PE) 370 g/m2 svorio arba iš termiškai poliuretanu dengto neilono (TPU) 390 g/m2 svorio. Viršutinės apvalkalo dalies medžiaga – Vokietijos firmos CF Weber gamybos storas techninis poliamido (PA) audinys - kordura Vidiniams balionams naudojama Izraelio firmos Erez TPU medžiaga 273 g/m2 svorio. Palengvintiems laivų variantams naudojama TPU 170g/m2 svorio.

Trimatė apatinės apvalako dalies forma išgaunama termiškai, o viršutinės specialiais įsiuvais, naudojant drėgmei ir saulės radiacijai atsparius PE siūlus. Šiais siūlais triguba siūle taip pat susiūnamos viršutinė ir apatinė apvalkalo dalys tarpusavyje.

Laivo svoris, spalva ir kaina priklauso nuo kliento pasirinktų laivo gaminimui naudojamų medžiagų.

Pripūtimo štuceriai originalios konstrukcijos, tiesioginiai, be atbulinio vožtuvo, kas žymiai palengvina didelio tūrio turistinių laivų pripūtimą ir užtikrina patikimą eksploataciją, esant neigiamoms temperatūroms.

Visose valtyse panaudota originali savaiminio sausinimo sistema, kurios plyšiai išdėstyti aukščiau vaterlinijos. Dėl to, skirtingai negu kitų gamintojų konstrukcijose, valtis nevelka su savimi vandens, o pripučiamas dugnas gaunasi aptakus ir kyliškas.

Konstrukcija ir medžiagos užtikrina laivų atsparumą natūralioms kliūtims, saulės radiacijai ir puvimui (po kiekvieno plaukimo laivą nebūtina džiovinti). Tačiau, kaip ir visas pripučiamas konstrukcijas, mūsų laivus, nesant jiems vandenyje, reikia saugoti nuo staigaus slėgio padidėjimo, įkaitus nuo tiesioginių saulės spindulių. Todėl ištraukus į krantą, laivą reikia laikyti šėšėlyje arba kontroliuoti slėgį, dalį oro nuleidžiant. Plaukiojant žmonių apgyvendintuose rajonuose, laivus reikia saugoti nuo aštrių metalinių daiktų, stiklo šukių.Norint, kad vidiniai laivo balionai ilgai tarnautų, būtina po kiekvieno plaukiojimo laivą gerai išplauti, kad neliktų smėlio.

Visiems mūsų gaminiams teikiama 2 metų garantija ir pogarantinis aptarnavimas. Remontas atliekamas pas gamintoją. Neremontuojami purvini ir šlapi laivai. Garantija negalioja, susprogdinus laivo apvalkalą dėl perkaitimo saulėje, suplėšius į aštrias dirbtines kliūtis, arba pažeidus vidinius balionus susikaupusiu tarp balionų ir apvalkalo smėliu.

DRAKAR © 2010 – 2022
Norėdami daugiau sužinoti apie jus dominantį laivo modelį arba užsakyti nestandartinį gaminį skambinkite: +370 686 03309
arba rašykite: drakarlt@gmail.com