"Vikingai" – Vilniaus vandens turizmo sporto klubas

VILNIAUS VANDENS TURIZMO SPORTO KLUBAS

Apie klubą Iš žygių sugrįžus Lietuvos maršrutai Prieš žygį Nuorodos Į pradžią

Treniruotė Belmonto užtvankoje ir Vokėje

Alvydas Barzdėnas

Šiltą, ūkanuotą lapkričio 18 šeštadienį "Vikingų" klubas vandens turizmo kursų dalyviams ir kitiems bičiuliams surengė šuolių nuo krioklio treniruotę Vilnelės Belmonto užtvankoje. Nors pačių kursantų dalyvavo nedaug, tačiau maloniai nustebino seni mūsų draugai, nepatingėję atvykti iš Kauno (Lauros Aleknienės komanda) ir Utenos bei Ukmergės (Romas Dulkė – "Dustas" su žmona Vilma ir Vygimantas – "Makumba").

Po nutirpusio pirmojo sniego aukštokas vandens lygis Vilnelėje buvo palankus treniruotei. Pirmas, net neapžiūrėjęs krioklio, savo "Jalomanu" lengvai nuskriejo Dustas, po to Makumba. Jų entuziazmu užsikrėtę kursantai pasipylė nuo užtvankos vienas po kito. Vilniečiams trūko laivų, todėl susidarė eilutė norinčių šturmuoti krioklį. Uteniškiai, pradžioj iš apačios saugoję šokinėjančius naujokus, pamatę, kad procesas vyksta sklandžiai, pradėjo demonstruoti vos ne akrobatinius triukus: šuolius nuo krioklio užpakaliu, šonu. Žinoma, nebuvo apsieita ir be overkilių.

Šuoliai nuo užtvankos truko iki 12 val. Po to uteniškiai išsiruošė namo, o likusieji persimetė prie Vokės kanalo slalomo treniruotei. Juliui vadovaujant, vartai buvo sustatyti taip gudriai, kad net jam pačiam švariai įveikti trasą pavyko tik iš ketvirto karto. Iš laivų trasai įveikti geriausiai tiko "Jalomanas". Pasitreniravę vos porą vartų praleisdavo Laura bei kursantas Andrius. Entuziazmo nestigo visiems, todėl plaukiojimas baigėsi tik pradėjus temti ir baigiant degti krante laužui.

Vilmos Dulkienės ir Tomo Barzdėno fotoreportažą iš Belmonto žiūrėkite čia. Atsiprašome dėl nuotraukų kokybės, tačiau ūkanotą rudens dieną ir esant dideliam judėjimo greičiui, skaitmeniniai fotoaparatai geriau neištempė.


Kontaktai © Visos teisės saugomos – VIKINGAI Privatumo politika