naujienos produkcija technologija žygių aprašymai straipsniai

Technologija"Drakar" pripučiami turistiniai laivai gaminami iš šiuolaikinių polimerinių medžiagų pagal 2 – sluoksnę technologiją. Formą ir atsparumą suteikiančio apvalkalo apatinė dalis daroma iš belgiškos tentinės medžiagos (poliesterio (PE) audinys, padengtas polivinilchloridu (PVC)). Viršutinės apvalkalo dalies medžiaga – storas techninis poliamido (PA) audinys ( kordura, avizentas, nylon oxford). Gaminant laivus tolimiems sudėtingiems žygiams, kai keliami ypač dideli reikalavimai svoriui ir patikimumui, apatinei apvalkalo daliai naudojamas specialus lengvas pastiprintas PE audinys su PVC – poliuretano (PU) danga, žymiai padidinančia atsparumą trinčiai arba kordura.

Trimatė apatinės apvalako dalies forma išgaunama termiškai, o viršutinės specialiais įsiuvais, naudojant drėgmei ir saulės radiacijai atsparius PE siūlus. Šiais siūlais triguba siūle taip pat susiūnamos viršutinė ir apatinė apvalkalo dalys tarpusavyje.

VVidiniai orą laikantys balionai gaminami iš Izraelio firmos EREZ PA audinio, termiškai dengto PU plėvele. Siūlės suvirinamos termiškai.

Laivo svoris, spalva ir kaina priklauso nuo kliento pasirinktų laivo gaminimui naudojamų medžiagų.

Pripūtimo štuceriai originalios konstrukcijos, tiesioginiai, be atbulinio vožtuvo, kas žymiai palengvina didelio tūrio turistinių laivų pripūtimą ir užtikrina patikimą eksploataciją, esant neigiamoms temperatūroms.

Visose valtyse panaudota originali savaiminio sausinimo sistema, kurios plyšiai išdėstyti aukščiau vaterlinijos. Dėl to, skirtingai negu kitų gamintojų konstrukcijose, valtis nevelka su savimi vandens, o pripučiamas dugnas gaunasi aptakus ir kyliškas.

Konstrukcija ir medžiagos užtikrina laivų atsparumą natūralioms kliūtims, saulės radiacijai ir puvimui (po kiekvieno plaukimo laivą nebūtina džiovinti). Tačiau, kaip ir visas pripučiamas konstrukcijas, mūsų laivus, nesant jiems vandenyje, reikia saugoti nuo staigaus slėgio padidėjimo, įkaitus nuo tiesioginių saulės spindulių. Todėl ištraukus į krantą, laivą reikia laikyti šėšėlyje arba kontroliuoti slėgį, dalį oro nuleidžiant. Plaukiojant žmonių apgyvendintuose rajonuose, laivus reikia saugoti nuo aštrių metalinių daiktų, stiklo šukių.Norint, kad vidiniai laivo balionai ilgai tarnautų, būtina po kiekvieno plaukiojimo laivą gerai išplauti, kad neliktų smėlio.

Visiems mūsų gaminiams teikiama 2 metų garantija ir pogarantinis aptarnavimas. Remontas atliekamas pas gamintoją. Neremontuojami purvini ir šlapi laivai. Garantija negalioja, susprogdinus laivo apvalkalą dėl perkaitimo saulėje, suplėšius į aštrias dirbtines kliūtis, arba pažeidus vidinius balionus susikaupusiu tarp balionų ir apvalkalo smėliu.

DRAKAR © 2010 – 2019
Norėdami daugiau sužinoti apie jus dominantį laivo modelį arba užsakyti nestandartinį gaminį skambinkite: +370 686 03309
arba rašykite: drakarlt@gmail.com